Gwarancja jakości

Oferujemy Państwu najwyższej jakości standard konfitur w Polsce. Nasze produkty są w 100% naturalne, nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników.

Od lat dbamy o najwyższą jakość naszych produktów. Owoce są absolutną podstawą i najważniejszym elementem wyrobów Materne-Polska, dlatego pracę nad jakością rozpoczynamy już w sadach i na plantacjach, nierzadko na długo przed zbiorami. To powoduje, że nasze normy bywają bardziej wymagające niż ogólnopolskie. Zwracamy uwagę na czas transportu z miejsca zbiorów do fabryki, a duże komory chłodnicze pozwalają nam na składowanie w optymalnych warunkach owoców oczekujących na dalsze przetworzenie.

Dokładamy starań, aby nasze wyroby spełniały najwyższe normy i standardy. W tym celu ściśle współpracujemy z naszymi dostawcami zapewniając opiekę agronoma, organizując liczne szkolenia i prelekcje. Pozwala nam to monitorować cały proces produkcji: od kontroli sadzonek na plantacjach aż do ekspozycji gotowego produktu na półce sklepowej. Nasi eksperci czuwają nad owocami od początku ich dojrzewania aż do załadunku przed wysłaniem do fabryki. Restrykcyjne kontrole wykonywane podczas przyjęcia owoców, ich sortowania i zamrażania, gwarantują najwyższą jakość, co potwierdzają uzyskane certyfikaty IFS, BRC oraz BIO.

Kodeks Postępowania