Jak pomagamy

Jak pomaga MaterneOd wielu lat Materne-Polska aktywnie uczestniczy w życiu lokalnej społeczności. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie, a nasz zakład daje zatrudnienie wielu okolicznym mieszkańcom.

W ramach przyjętej polityki sponsoringu i darowizn, corocznie wspieramy ośrodki edukacyjne i samorządowe. Nasze produkty są przekazywane licznym instytucjom i organizacjom działającym na rzecz potrzebujących, jesteśmy obecni również podczas wydarzeń o charakterze sportowym i kulturalnym.

 

 • Zakręcona akcja – zbiórka nakrętek dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

  2020-01-14 14:24

  „Zakręcona akcja” – zbiórka nakrętek dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

  Materne Polska zaprasza wszystkich do kolejnej zbiórki w ramach inicjatywy zbierania nakrętek. Od początku 2020 roku przyłączamy się do „Zakręconej akcji” zbierania plastikowych nakrętek dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

  więcej »
 • Zużyte baterie zbieramy – wspólnie o środowisko dbamy oraz innym pomagamy.

  2019-10-30 10:09

  Zużyte baterie zbieramy – wspólnieo środowisko dbamy oraz innym pomagamy.

  Od października 2019 roku Materne Polska  przystępuje do akcji „zbieram i wspieram” – zbiórki zużytych baterii, organizowanej przez Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów we współpracy z ARGO-FILM, firmą zajmującą się od lat 60-tych profesjonalnym recyklingiem odpadów.

  więcej »
 • Zbiórka nakrętek dla chorej Zuzi – podsumowanie akcji

  2020-01-14 14:49

  Zbiórka nakrętek dla chorej Zuzi – podsumowanie akcji

  Materne-Polska od 2016 roku zaangażowana była w zbiórkę różnego rodzaju plastikowych i metalowych nakrętek i kapsli po sokach, napojach, słoikach, środkach chemicznych i przemysłowych. Zebrane zakrętki sprzedawane były firmie recyklingowej, która przerabiała je na surowiec wtórny.

  więcej »
 • Materne Pomaga i zbiera nakrętki

  2016-05-25 11:31

  Materne Pomaga i zbiera nakrętki

   Niepozorne śmieci, a dokładnie różnego rodzaju plastikowe i metalowe nakrętki po sokach, napojach, słoikach, środkach chemicznych i przemysłowych oraz kapsle po piwie. Niby tylko odpady, ale jednocześnie cenny surowiec, który można sprzedać i powtórnie wykorzystać.

  więcej »
 • Druga edycja konkursu: „Reklama Materne-Polska”

  2014-04-23 10:14

   

  Druga edycja konkursu: „Reklama Materne-Polska”

   

  Druga edycja konkursu odkryła kolejne twórcze talenty. Zadaniem dzieci było przygotowanie w grupach 4-osobowych reklamy Materne-Polska. Otrzymaliśmy prace plastyczne, przestrzenne, filmy i mnóstwo innych, fantastycznych realizacji, które nas zachwyciły, urzekły, a nawet rozbawiły.

  W konkursie wzięło udział ponad 250 osób, a zwycięską szesnastkę zaprosiliśmy na wyjątkowy dzień z Materne. Na uczestników czekało mnóstwo niespodzianek: gry, zabawy, konkursy i na deser ...

  więcej »
 • Pierwsza edycja konkursu prac nt. świata owoców

  2013-06-19 15:41

  W czerwcu 2013 ogłosiliśmy pierwszą edycję konkursu prac na temat „świata owoców”. Zasada absolutnej dowolności techniki wykonania wyzwoliła w uczniach szkół podstawowych i gimnazjalnych z okolic Nałęczowa niebywałą wręcz kreatywność.

  Mimo krótkiego terminu dostarczenia prac, otrzymaliśmy ponad 170 prawdziwych arcydzieł, z których każde zachwyciło nas na swój sposób.

  Zwycięską szesnastkę dzieci zaprosiliśmy na „dzień z Materne”.

  Oprócz odkrywania firmy, odwiedziliśmy lotnisko sportowe w Radawcu oglądając szybowce, samoloty, spadochrony...

  więcej »